wycena1
wycena2
wycena3

 

DORADZTWO PRZY ZAKUPIE I SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

 

 

Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia na rynku nieruchomości oferujemy Państwu usługi w zakresie doradztwa przy zakupie nieruchomości. Tak jak kupując kolejny samochód wspieramy się często poradą mechanika, tak przy zaangażowaniu dużych środków, jakie potrzebne są do zakupu nieruchomości, warto poradzić się eksperta.

 

Na potrzeby inwestora – kupującego nasi Rzeczoznawcy Majątkowi dokonają wraz
z klientem oględzin przedmiotu analizy, a następnie przygotują opracowanie zawierające rzetelną, niezależną, bezstronną opinię na temat danej nieruchomości. Opracowanie takie zawierać będzie analizę stanu prawnego nieruchomości, opis wraz ze wskazaniem jej mocnych i słabych stron (zalet – wad), a także ustalenie poziomu aktualnych cen rynkowych dla nieruchomości podobnych do analizowanej.

 

Nie podejmiemy decyzji za klienta, ale pomożemy ustrzec się przed podjęciem decyzji niewłaściwej i damy rzetelny, profesjonalny pogląd na daną nieruchomość z uwzględnieniem różnych jej aspektów. Cena takiej usługi jest stosunkowo niewysoka w porównaniu do korzyści jakie może osiągnąć klient dokonując świadomej, bezpiecznej, wspartej fachową wiedzą decyzji. Dodatkowo doradzamy także w sprawach sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!!!

 

doradztwo
aktualnosci
aktualnosci
Wycena nieruchomości
Lokalizacja: ul. Ziębicka 2, 60-164 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 881 493 684
wycena-nieruchomości
świadectwa-energetyczne
usługi
kontakt